komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Bateria MALACHIT w finale konkursu DOBRY WZÓR 2012

Grupa Armatura

03 sierpnia 2012

Nowoczesna kolekcja baterii MALACHIT zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2012 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Armatura podlegała ocenie ekspertów pod kątem m. in. wzorniczym, ergonomicznym, funkcjonalnym i estetycznym.

Konkurs Dobry Wzór organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego ma na celu wyróżnienie produktów i usług przeznaczonych dla polskich konsumentów. Laureaci wyłaniani są na podstawie niezależnego monitoringu wzorniczego, polegającego na analizie rynkowych nowości. Nagrody główne przyznawane są od 1993 roku w czterech kategoriach: Sfera Domu, Sfera Pracy i Sfera Publiczna oraz Sfera Usług. Honorowy patronat nad konkursem objął  Minister Gospodarki i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Finałowa gala konkursowa odbędzie się 11 października 2012 roku w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego  w Warszawie. Finałowe produkty i usługi zostaną wyeksponowane na pokonkursowej wystawie, która potrwa od 11 października do 9 grudnia.

Nowoczesna kolekcja baterii MALACHIT znalazła się w gronie finalistów ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2012 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku
Powrót do listy aktualności