komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

FIRMA W FORMIE!

Grupa Armatura

11 lipca 2006

Ogólnopolskie Mistrzostwa Firm w Piłce Nożnej to zawody sportowe drużyn zgłaszanych przez firmy i zakłady pracy ubezpieczone w PZU Życie. Nasza drużyna też tam będzie, też zagra! Intensywne treningi już trwają. Na triumfatorów imprezy czeka specjalny Puchar ufundowany przez PZU Życie, a także atrakcyjne nagrody – jest o co walczyć , chociaż tak naprawdę najważniejsza jest dobra zabawa. Nasza drużyna w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Piłce Nożnej dla firm ubezpieczonych w PZU Życie.
Powrót do listy aktualności

„Nasza Strona Internetowa korzysta z plików cookie dla celów optymalizacyjnych (dostosowania zawartości strony do preferencji Użytkownika) a także dla celów analitycznych i marketingowych (wyświetlania Użytkownikowi reklam dostosowanych do jego preferencji). Korzystając z naszej Strony Internetowej (jednocześnie zezwalając w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej na obsługę plików cookie), wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie przez naszą Stronę Internetową. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie oraz możliwości zmiany ich ustawień przeczytaj.”
POLITYKA COOKIES.

Rozumiem