komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Kontakt

Armatura Kraków SA

ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków

Sekretariat Biura Zarządu
TEL. +48 (12) 25 44 206


Szef regionu Północ - Arkadiusz Sarnowski

arkadiusz.sarnowski@kfa.pl|+48 785 210 022

Szef regionu Południe - Marcin Burek

marcin.burek@kfa.pl|+48 601 362 979

Szef Regionu Wschód - Artur Tyliński

artur.tylinski@kfa.pl|+48 601 362 973

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać kierownika z Twojej miejscowości.

region kierownik dane kontaktowe
1 Północny Mariusz Smaruj mariusz.smaruj@kfa.pl
+48 783 921 448
2 Jerzy Dyr jerzy.dyr@kfa.pl
+48 785 254 970
3 Sebastian Siewruk sebastian.siewruk@kfa.pl
+48 783 921 996
4 Wakat +48 783 943 469
5 Grzegorz Niziołek grzegorz.niziolek@kfa.pl
+48 783 981 020
10 Południowy Katarzyna Wenc katarzyna.wenc@kfa.pl
+48 601 362 981
11 Grzegorz Nawój grzegorz.nawoj@kfa.pl
+48 601 362 976
13 Sebastian Białkowski sebastian.bialkowski@kfa.pl
+48 603 032 836
14 Sebastian Białkowski sebastian.bialkowski@kfa.pl
+48 603 032 836
6 Wschodni Marek Czochański marek.czochanski@kfa.pl
+48 601 362 972
7 Michał Kuchta michal.kuchta@kfa.pl
+48 785 255 577
8 Paweł Mitak pawel.mitak@kfa.pl
+48 885 556 025
9 Paweł Boryga pawel.boryga@kfa.pl
+48 785 258 437
12 Kamil Milczarek kamil.milczarek@kfa.pl
+48 601 362 977

„Nasza Strona Internetowa korzysta z plików cookie dla celów optymalizacyjnych (dostosowania zawartości strony do preferencji Użytkownika) a także dla celów analitycznych i marketingowych (wyświetlania Użytkownikowi reklam dostosowanych do jego preferencji). Korzystając z naszej Strony Internetowej (jednocześnie zezwalając w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej na obsługę plików cookie), wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie przez naszą Stronę Internetową. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookie oraz możliwości zmiany ich ustawień przeczytaj.”
POLITYKA COOKIES.

Rozumiem