komfortowe

rozwiązania

EN PL RU

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać kierownika z Twojej miejscowości.

region kierownik dane kontaktowe
1 Północny Mariusz Smaruj mariusz.smaruj@kfa.pl
+48 783 921 448
2 Jerzy Dyr jerzy.dyr@kfa.pl
+48 785 254 970
3 Sebastian Siewruk sebastian.siewruk@kfa.pl
+48 783 921 966
4 Łukasz Suszyński lukasz.suszynski@kfa.pl
+48 783 943 469
5 Grzegorz Niziołek grzegorz.niziolek@kfa.pl
+48 783 981 020
10 Południowy Katarzyna Wenc katarzyna.wenc@kfa.pl
+48 601 362 981
11 Grzegorz Nawój grzegorz.nawoj@kfa.pl
+48 601 362 976
13 Szymon Sitarz szymon.sitarz@kfa.pl
+48 603 032 836
14 Artur Samsonowicz artur.samsonowicz@kfa.pl
+48 783 921 447
6 Wschodni Łukasz Biedź lukasz.biedz@kfa.pl
+48 601 362 972
7 Tomasz Mokras tomasz.mokras@kfa.pl
+48 785 255 577
8 Paweł Mitak pawel.mitak@kfa.pl
+48 885 556 025
9 Paweł Boryga pawel.boryga@kfa.pl
+48 785 258 437
12 Wojciech Margiel wojciech.margiel@kfa.pl
+48 601 362 977

Szef regionu Północ - Arkadiusz Sarnowski

arkadiusz.sarnowski@kfa.pl|+48 785 210 022

Szef regionu Południe - Marcin Burek

marcin.burek@kfa.pl|+48 601 362 979

Szef Regionu Wschód - Artur Tyliński

artur.tylinski@kfa.pl|+48 601 362 973